Hakkımızda

Hakkımızda
  • Adres:

    İçerenköy Mh. Şehit Yılmaz Hıd Sok. No:5/A Ataşehir İstanbul

  • İletişim:

    Telefon: 0(216) 572 07 08
    E-Posta: info@vizyoneczadeposu.com

Hakkımızda

 

Vizyon Ecza Deposu uluslararası alanda ilaç ve tıbbi ürün temini konusunda uzmanlaşmış bir tedarikçidir. Kısa sürede pazarın önemli bir parçası haline gelen Vizyon Ecza Deposu, güçlü hizmet ağı ile şu anda 6 kıtada toplam 86 ülkeye tedarik sağlamaktadır.

Vizyon Ecza Deposu şu anda tedariğini sağladığı ve her geçen gün genişleyen markalı ve jenerik ürün yelpazesi ve T.C Sağlık bakanlığı tarafından onaylı Ecza Deposu Ruhsatı ve İhracat Lisansı ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Vizyonumuz , tıbbi ürünlerin ticaretinde lider konumda yer alan güvenilir , açık fikirli ve müşteri odaklı bir ilaç toptancısı olmaktır. İlaç alımında yardıma ihtiyacı olan herkes için erişilebilir olmayı hedefliyoruz.

Kuruluşundan bu yana Vizyon Ecza Deposu, güvenilir ve yüksek kalitede tedarik zinciri oluşturabilmek gayesiyle her bakımdan yetkinlik ve yeterliliğini artırmakta olup, böylece tedarik, depolama ve nakliye ile ilgili etkin çözümler sunmakta ve uygulamaktadır. Hem markalı hem de jenerik tıbbi ilaçların tedariği konusundaki birikimine dayanarak, Vizyon Ecza Deposu sahip olduğu geniş kapsamlı ilaç portföyü ile müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmektedir.